Szanowni Rodzice!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa dzieci do udziału w treningu umiejętności społecznych.  Program ten jest przeznaczony dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat i 10-13 lat. Zajęcia będą prowadzone w formie grupowej, co pozwoli dzieciom na interakcję i rozwijanie umiejętności społecznych w przyjaznym środowisku.

Termin rozpoczęcia zajęć to koniec miesiąca sierpnia br., a ich częstotliwość to raz w tygodniu przez jedną godzinę zegarową. Pierwsza edycja treningu potrwa 10 miesięcy tj.  do miesiąca czerwca 2024 roku. Podczas tego okresu dzieci będą miały okazję doskonalić umiejętności takie jak: komunikacja, współpraca, rozwiązywanie konfliktów, empatia i inne umiejętności społeczne ważne dla ich rozwoju i interakcji z innymi.

Nasze zajęcia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostosować się do potrzeb i poziomu rozwoju każdej grupy wiekowej. Będziemy stosować metody aktywne i zabawowe, które będą angażować dzieci i sprzyjać ich rozwojowi społecznemu. Nasi doświadczeni trenerzy zadbają o to, aby każde dziecko otrzymało wsparcie i indywidualną uwagę.

Rodziców chętnych do zapisania  swoich dzieci na zajęcia, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 32 643 39 41 wew. 23.